Rezydencja LA ROSA DELLE DOLOMITI

Najważniejsze cechy

Znany region narciarski
Promocja na SKIPASS
Komfortowe apartamenty

Rezydencja La Rosa delle Dolomiti to jedna z najładniejszych rezydencji w okolicy Pinzolo-Carisolo. Położona w spokojnej okolicy, ale blisko sklepów, barów, około kilometra od wyciągu w Pinzolo (do wyciągu możecie łatwo dotrzeć skibusem). Do Waszej dyspozycji jest bezpłatny parking, skiroom i Wi-Fi.

Podczas wyjazdu zajmujemy niemal cały obiekt, apartamenty dla 2, 4, a także 6 osób. Na wyposażeniu każdego apartamentu jest w cenie bielizna pościelowa, ręczniki, a w łazience suszarka. Dostęp do wellness m.in. sauna, tepidarium w cenie 10 €/os.

Apartament Premium dla 4 osób składa się z salonu z sofą dla 2 osób, sypialni dla 2 osób z łóżkiem małżeńskim, aneksu kuchennego wyposażonego we wszystko co niezbędne do przygotowania posiłków (kuchenka, sztućce, szklanki, talerze, garnki etc.) oraz łazienki.

Apartament Premium dla 6 osób składa się z salonu z sofą dla 2 osób, sypialni dla 2 osób z łóżkiem małżeńskim, sypialni z dwoma pojedynczymi łóżkami, aneksu kuchennego wyposażonego we wszystko co niezbędne do przygotowania posiłków (kuchenka, sztućce, szklanki, talerze, garnki etc.) oraz łazienki.

 

Jeden z najbardziej znanych kurortów narciarskich - Val di Sole (Dolina Słońca) położony jest w zachodniej części Trydentu i otoczony malowniczymi masywami górskimi, jak Dolomity Brenta, masyw Adamello oraz Orlet. O niezwykłej atrakcyjności wyjazdów narciarskich do Val di Sole decydują wyjątkowe warunki pogodowe. Średnio na 10 dni osiem jest słonecznych, a śnieg utrzymuje się tu przez znaczną część roku, co stwarza doskonałe warunki na narty. Pogoda w Val di Sole nigdy nie zawodzi. W regionie znajduje się kilka interesujących miejscowości, z czego na szczególną uwagę zasługuje Marilleva. Ta niewielka miejscowość ma zupełnie unikalny charakter. Jej dolna część położona jest na wysokości ok. 900 m n.p.m, zaś górna – ok. 1400 m n.p.m.. Obie strefy łączą się dzięki drodze asfaltowej oraz kolejce gondolowej. Marilleva posiada dogodne połączenie z ośrodkiem Madonna di Campiglio poprzez Folgaridę i z innymi kurortami, tworząc jeden z największych regionów narciarskich na świecie - SKIRAMA, oferujący 380 km tras i blisko 140 wyciągów.

Ponad 250 km tras, 115 wyciągów narciarskich, Val di Sole to wśród Polaków narciarski kurort numer jeden.. Łączy w sobie stoki wokół Madonna di Campiglio, Folgarida, Marilleva i Passo Tonale.

Nartostrady w Dolinie Słońca należą do Konsorcjum Skirama Dolomity Adamello - Brenta, które skupia 6 ośrodków narciarskich, zdecydowana większość z nich jest połączona ze sobą nartostradami lub wygodnymi skibusami.

Najważniejszymi miejscowościami rejonu są Folgarida, Madonna di Campiglio, Marilleva i Passo Tonale.

Trasy narciarskie w Val di Sole są długie i ciekawe, nie bywają zatłoczone nawet w szczycie sezonu zimowego, a zjechać na nartach można niemal pod same drzwi hotelu.

mapaszczytmiejscowoscorczykikrzeselkagondolekolej_linowakolej_szynowatrasy_latwetrasy_srednietrasy_trudne
https://feeltheflow.bluevendo.pl/cms/images/upload/Val-di-Sole%20DUZA.jpg 3000 800 14 56 19 0 0 86 141 38

Proponowane trasy:

Trasa 1 - przez Czechy

Siewierz - Pyrzowice - Ostrava - Olomouc - Brno  -Znojmo - Stockerau - Kerms - St.Polten - Linz - Salzburg - Insbruck - Brennero - Bolzano - Cles - Male - Val di Sole (Dimaro/Madonna di Campiglio/Mezzana/Marilleva/Tonale)

Z Innsbrucka kierunek Brennero autostradą A13 (A22) i za Bolzano zjazd Mezzocorona w kierunku Val di Sole.

Ważne: przypominamy o kupnie winiety na Czechy i Austrię.

-------------------------------------------------------------------------------------

Trasa 2 - przez Niemcy

Łódź - Wrocław - Zgorzelec - Drezno - Chemnitz - Hof - Norymberga - Monachium - Rosenheim - Innsbruck - Brennero - Bolzano - Cles - Male - Val di Sole (Dimaro/Madonna di Campiglio/Mezzana/Marilleva/Tonale)

Z Innsbrucka kierunek Brennero autostradą A13 (A22) i za Bolzano zjazd Mezzocorona w kierunku Val di Sole.

Ważne: przypominamy o kupnie winiety na Austrię.

 

Aktualna oferta

Dorośli: 2 ,Dzieci: 0
09.03.2019 - 16.03.2019
Dojazd własny
Bez wyżywienia
Pokój 4 os. z osobną sypialnią

1x Osoba dorosła 2962 PLN

1x Osoba dorosła 0 PLN


Suma: 2962.00 PLN

Twoja konfiguracja

Twoja proponowana oferta

Pokój 4 os. z osobną sypialnią Apartament

09.03.2019 (7 dni)
Dojazd własny
Bez wyżywienia

Rezerwacja

1x Osoba dorosła 2962 PLN

1x Osoba dorosła 0 PLN


Cena całkowita: 2962.00 PLN