Apartamenty Artuik

Najważniejsze cechy

Na stoku
Promocja na SKIPASS
Internet wi-fi
Najlepszy mariaż jakości i ceny
Niska cena
Przy wyciągach
Spokojna okolica
Znany region narciarski
Cena obejmuje
  • Zakwaterowanie w apartamentach zgodnie z opisem
  • Dostęp do internetu Wi-Fi
Cena nie obejmuje
  • Ubezpieczenia SKI
  • Opłaty klimatycznej 0,7€/dzień (od osób pow. 14 roku życia)
  • Końcowego sprzątania - 40€ ap. mono, 50€ ap. bilo, 60€ ap. trilo
  • pościeli i ręczników - 15€/tydzień

Informacje dodatkowe

  • Możliwość rozszerzenia skiapassa do Brenta (Madonna di Campiglio i Pinzolo)
  • Możliwość wykupienia wyżywienia HB
  • wynajęcie łóżeczka dziecięcego 25€/pobyt

Rezydencja ARTUIK

położona jest bezpośrednio przy stokach i wyciągach narciarskich w stacji Marilleva 1400, w otoczeniu gór i lasów. Obiekt oferuje bezpłatną przechowalnię sprzętu narciarskiego, parking, bar oraz urządzone w prostym alpejskim stylu apartamenty z drewnianymi meblami. Każdy apartament posiada łazienkę, w pełni wyposażony aneks kuchenny, część jadalną i tv. Niektóre apartamenty posiadają balkon.

 W rezydencji mieszczą sie niewielkie, jak na standard włoski, apartamenty. Każdy posiada od 4 do 6 łóżek. Poszczególne pomieszczenia są od siebie oddzielone przesuwanymi drzwiami. Każdy apartament ma do dyspozycji niestrzeżone miejsce parkingowe (zadaszone lub nie) oraz box na sprzęt sportowy. Zdecydowanie największą zaletą apartamentów jest ich rewelacyjne położenie, praktycznie na stoku, co we Włoszech jest rzadko spotykane. Za dopłatą rezydencja oferuje również zakwaterowanie w studiach dla 2 osób.

Jeden z najbardziej znanych kurortów narciarskich - Val di Sole (Dolina Słońca) położony jest w zachodniej części Trydentu i otoczony malowniczymi masywami górskimi, jak Dolomity Brenta, masyw Adamello oraz Orlet. O niezwykłej atrakcyjności wyjazdów narciarskich do Val di Sole decydują wyjątkowe warunki pogodowe. Średnio na 10 dni osiem jest słonecznych, a śnieg utrzymuje się tu przez znaczną część roku, co stwarza doskonałe warunki na narty. Pogoda w Val di Sole nigdy nie zawodzi. W regionie znajduje się kilka interesujących miejscowości, z czego na szczególną uwagę zasługuje Marilleva. Ta niewielka miejscowość ma zupełnie unikalny charakter. Jej dolna część położona jest na wysokości ok. 900 m n.p.m, zaś górna – ok. 1400 m n.p.m.. Obie strefy łączą się dzięki drodze asfaltowej oraz kolejce gondolowej. Marilleva posiada dogodne połączenie z ośrodkiem Madonna di Campiglio poprzez Folgaridę i z innymi kurortami, tworząc jeden z największych regionów narciarskich na świecie - SKIRAMA, oferujący 380 km tras i blisko 140 wyciągów.

Ponad 250 km tras, 115 wyciągów narciarskich, Val di Sole to wśród Polaków narciarski kurort numer jeden.. Łączy w sobie stoki wokół Madonna di Campiglio, Folgarida, Marilleva i Passo Tonale.

Nartostrady w Dolinie Słońca należą do Konsorcjum Skirama Dolomity Adamello - Brenta, które skupia 6 ośrodków narciarskich, zdecydowana większość z nich jest połączona ze sobą nartostradami lub wygodnymi skibusami.

Najważniejszymi miejscowościami rejonu są Folgarida, Madonna di Campiglio, Marilleva i Passo Tonale.

Trasy narciarskie w Val di Sole są długie i ciekawe, nie bywają zatłoczone nawet w szczycie sezonu zimowego, a zjechać na nartach można niemal pod same drzwi hotelu.

mapaszczytmiejscowoscorczykikrzeselkagondolekolej_linowakolej_szynowatrasy_latwetrasy_srednietrasy_trudne
https://feeltheflow.bluevendo.pl/cms/images/upload/Val-di-Sole%20DUZA.jpg 3000 800 14 56 19 0 0 86 141 38

Proponowane trasy:

Trasa 1 - przez Czechy

Siewierz - Pyrzowice - Ostrava - Olomouc - Brno  -Znojmo - Stockerau - Kerms - St.Polten - Linz - Salzburg - Insbruck - Brennero - Bolzano - Cles - Male - Val di Sole (Dimaro/Madonna di Campiglio/Mezzana/Marilleva/Tonale)

Z Innsbrucka kierunek Brennero autostradą A13 (A22) i za Bolzano zjazd Mezzocorona w kierunku Val di Sole.

Ważne: przypominamy o kupnie winiety na Czechy i Austrię.

-------------------------------------------------------------------------------------

Trasa 2 - przez Niemcy

Łódź - Wrocław - Zgorzelec - Drezno - Chemnitz - Hof - Norymberga - Monachium - Rosenheim - Innsbruck - Brennero - Bolzano - Cles - Male - Val di Sole (Dimaro/Madonna di Campiglio/Mezzana/Marilleva/Tonale)

Z Innsbrucka kierunek Brennero autostradą A13 (A22) i za Bolzano zjazd Mezzocorona w kierunku Val di Sole.

Ważne: przypominamy o kupnie winiety na Austrię.

 

Aktualna oferta

Dorośli: 2 ,Dzieci: 0
06.04.2019 - 13.04.2019
Dojazd własny
Bez wyżywienia
Pokój 4 osobowy

1x Osoba dorosła 1235 PLN

1x Osoba dorosła 0 PLN


Suma: 1235.00 PLN

Twoja konfiguracja

Twoja proponowana oferta

Pokój 4 osobowy Apartament

06.04.2019 (7 dni)
Dojazd własny
Bez wyżywienia

Rezerwacja

1x Osoba dorosła 1235 PLN

1x Osoba dorosła 0 PLN


Cena całkowita: 1235.00 PLN